Сторінки

ФАХОВІ КОНКУРСИ



Шановні колеги!
            24-26 жовтня 2017 року відбудуться Дев’ята міжнародна виставка «Інноватика в сучасній освіті» та Шоста міжнародна виставка освіти за кордоном «World Edu» в Київському Палаці дітей та юнацтва.
Організатор: Компанія «Виставковий Світ» за підтримки та участі Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України (лист МОН України № 1/11-13017 від 07.10.2016, лист НАПН України № 2-7/188 від 22.08.2016).
            Розпорядженням Кабінету Міністрів України виставці «Інноватика в сучасній освіті» з 2014 року офіційно надано статус міжнародної та включено до переліку виставок, що проводяться в Україні.
            Міжнародна виставка «Інноватика в сучасній освіті» - найбільший представницький в Україні професійний форум освітніх, наукових і науково-технічних інновацій, який з 2009 року представляє досягнення національних і закордонних навчальних закладів; експозиції виробників і постачальників навчального обладнання та технічних засобів, інноваційних програм і рішень для освіти; науково-практичні конференції, семінари, презентації з актуальних проблем сучасного розвитку освіти.
Сучасні цивілізаційні виклики обумовлюють нові вимоги до життя та діяльності людини. Існуюча освітня система покликана не лише відповідним чином змінитися, а й задовольнити нагальні потреби життєдіяльності особистості, стимулювати її інтелектуальний випереджувальний розвиток.
Мета виставки – представити досягнення в реформуванні галузі освіти. Узагальнити та поширити кращий досвід і творчі розробки педагогічних і наукових колективів здобуті при реалізації завдань освітньої реформи. Обговорити та визначити перспективні шляхи кардинальних змін у взаємодії органів державної влади та управління, громадських організацій, бізнес-структур із забезпечення високих темпів здійснення завдань реформи національної освіти. Виставка презентуватиме організаційний і науково-методичний супровід інновацій, досвід міжнародної співпраці, наукові розробки, новітні педагогічні технології, електронні засоби, методичні комплекси дистанційного навчання, авторські проекти, підручники та навчальну літературу.
            Під час роботи виставки відбудуться заходи:
-                     Науково-практична конференція «Актуальні проблеми створення національної системи забезпечення якості вищої освіти». Проводить Луговий  В. І., дійсний член (академік) НАПН України, д.пед.н., професор, Заслужений працівник освіти України, перший віце-президент Національної академії педагогічних наук України.
-                     Конференція «Концептуальні засади, інноватика та досвід Львівської політехніки у формуванні внутрішньої системи забезпечення якості вищої освіти та освітньої діяльності». Проводить Давидчак О. Р., к.т.н., доцент, проректор з науково-педагогічної роботи Національного університету «Львівська політехніка».
-                     Науково-практична конференція «Науково-методичні засади створення інноваційної моделі STEM-освіти». Проводять: Романенко М. І., д.філос.н., професор, ректор КВНЗ «Дніпропетровський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти»; Бутурліна О. В., к.філос.н., завідуюча кафедрою управління інформаційно-освітніми проектами КВНЗ «Дніпропетровський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти»; Патрикеєва О. О., к.пед.н., начальник відділу STEM-освіти ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» МОН України.
-                     Презентація досвіду «Науково-методичний супровід інноваційних технологій інклюзивного навчання в закладах освіти Запорізької області». Проводять: Гура Т. Є., д.психол.н., професор, в.о. ректора комунального закладу «Запорізький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» Запорізької обласної ради; Лупінович С. М., к.пед.н., доцент, завідувач кафедри реабілітаційної педагогіки та здорового способу життя; Волошина Т. А., старший викладач кафедри реабілітаційної педагогіки та здорового способу життя; Марієва І. Г., директор НВК № 6 м. Енергодара.
            Учасник виставки може подати на розгляд Оргкомітету одну тему конференції, семінару, круглого столу, презентації, майстер-класу, воркшопу, експертної дискусії, педагогічного коучингу, дискусійної панелі (до 45 хв.) для внесення до програми роботи не пізніше 15.09.2017 р. Після вказаного терміну пропозиції не розглядаються. В інформації необхідно вказати: тему; чисельність слухачів; дані про доповідачів (повністю прізвище, ім’я, по батькові, посада, але не більше 5 осіб); питання, що обговорюватимуться; цільову аудиторію (Додаток № 4). Після проведення заходу доповідачам надається відповідний Сертифікат.

КОНКУРСИ ТА НАГОРОДИ ДЛЯ УЧАСНИКІВ ВИСТАВКИ:
I.      Уперше для вищих навчальних закладів відбудеться КОНКУРС на отримання ПОЧЕСНОГО ЗВАННЯ «ЛІДЕР ІННОВАЦІЙ В ОСВІТІ» в номінації «Якість освіти».
            Метою конкурсу є презентація інновацій у створених системах внутрішнього забезпечення якості освіти та їх вплив на організаційну та освітню діяльність вищого навчального закладу, якість підготовки фахівців.
            Умови участі. Для участі в конкурсі до 23.09.2017 р. надсилаються відповідний лист і робота, в якій відображається впровадження інновацій для підвищення якості освіти.  Робота подається в друкованому зшитому вигляді державною мовою на адресу: вул. Іоанна Павла II (раніше вул. П. Лумумби), 4/6, корпус В, оф. 1107, м. Київ, 01042, Україна. Обсяг роботи – до 15 сторінок, а також додатки, які підтверджують упровадження інновацій. Розмір сторінки А4, розмір шрифту – 12  кегль (гарнітура Times New Roman), міжрядковий інтервал – 1,0. Роботи, подані на конкурс, не повертаються.
Переможцям присвоюється Почесне звання «Лідер інновацій в освіті», вручається диплом і нагорода.

II.   КОНКУРС «ВИДАТНІ НАУКОВО-ПРАКТИЧНІ ДОСЯГНЕННЯ В ОСВІТІ» в номінації «Електронний освітній ресурс».
            Метою конкурсу є презентація та поширення найкращих досягнень у створенні та впровадженні електронного освітнього ресурсу (ЕОР) як сучасного головного інструменту змістовного наповнення освітнього середовища, ефективності навчально-виховного процесу, наукових досліджень, організаційно-управлінської діяльності.
            Умови участі. Для участі в конкурсі до 23.09.2017 р. надсилаються супровідний лист, анотація та EOP на цифрових носіях (CD, DVD, Flesh-носії) на адресу: вул. Іоанна Павла II (раніше вул. П. Лумумби) 4/6, корпус В, оф. 1107, м. Київ, 01042, Україна. Анотація подається українською мовою, обсягом до 5 сторінок, розмір сторінки А4, розмір шрифту – 12  кегль (гарнітура Times New Roman), міжрядковий інтервал – 1,0. Конкурсні матеріали, які не відповідають номінації, не розглядатимуться. Учасники колективних стендів не беруть участь у даному конкурсі.
            Переможці удостоюються Почесної нагороди Лауреат конкурсу «Видатні науково-практичні досягнення в освіті». Керівник авторського колективу, науковий керівник роботи – переможець конкурсу удостоюється Почесного диплома лауреата.

III. КОНКУРС З ТЕМАТИЧНИХ НОМІНАЦІЙ:
1.   Інновації в діяльності вищого навчального закладу з інтернаціоналізації освіти та науки.
2.   Інтеграція змісту освіти як світова тенденція розвитку освітніх технологій.
3.   Інновації в підготовці та перепідготовці педагогічних кадрів і їх адаптації до нових вимог Нової української школи.
4.   SТЕМ-освіта – від уроку до інновації.
5.   Інклюзивна освіта: рівні права – рівні можливості.
6.   Нова професійно-технічна освіта в контексті євроінтеграційного руху України.
7.   Застосування сучасних інформаційно-комунікаційних технологій для формування інформаційно-цифрової компетентності учасників освітнього процесу.
Умови участі. Учасники виставки, які бажають взяти участь у конкурсі з номінацій, подають до 23.09.2017 р. відповідну роботу. Учасник колективного стенду подає тільки одну роботу в одній із 7-ми тематичних номінацій. Матеріали обов’язково подаються в друкованому зшитому вигляді державною мовою на адресу: вул. Іоанна Павла II (раніше вул. П. Лумумби) 4/6, корпус В, офіс 1107, м. Київ, 01042, Україна. Обсяг роботи – до 20 сторінок, розмір сторінки А4, розмір шрифту – 12  кегль (гарнітура Times New Roman), міжрядковий інтервал – 1,0. Перша сторінка роботи – це лист на участь у конкурсі, в якому обов’язково вказується назва номінації відповідно до інформаційного листа про конкурси та повна назва Учасника, що подає матеріали. Оцінка якості конкурсних робіт не підлягає оскарженню. Матеріали, подані на конкурс з номінацій, не повертаються. Оргкомітет розглядатиме лише матеріали, оформлені відповідно до вимог і подані в зазначений термін.
Переможці конкурсу удостоюються Почесного звання «Лауреат конкурсу» з відповідної номінації та нагороджуються золотими та срібними медалями.
Конкурсні матеріали презентуються на стенді учасника виставки в друкованому вигляді або на електронних носіях.
            Нагородження переможців конкурсів відбудеться 24 жовтня 2017 року. Інформація про переможців буде розміщена на офіційному сайті виставки, а також у Всеукраїнському громадсько-політичному тижневику «Освіта».
Оргкомітет запрошує до участі в конкурсах і заходах виставки навчальні заклади, наукові установи, департаменти освіти, наукові та навчально-методичні центри, асоціації, фонди, виробників і постачальників засобів навчання та навчального обладнання, програм, проектів і рішень для освіти.

Бажаємо творчих успіхів і перемог у конкурсах
Девятої міжнародної виставки «Інноватика в сучасній освіті»!

З питань участі звертайтесь в Оргкомітет:
Компанія «Виставковий Світ»
Адреса: вул. Іоанна Павла II (раніше вул. П. Лумумби) 4/6, корпус В, оф. 1107, м. Київ, 01042, Україна
Тел./факс: +38 044 498-42-04, 498-42-05, 498-42-06, 498-42-07
Тел.моб.: +38 067 656-51-89
КОНКУРС ДЛЯ ВЧИТЕЛІВ 
«ПЕДАГОГІЧНІ СМАКОЛИКИ»
Шановні вчителі, запрошуємо вас взяти участь у нашому новому конкурсі «Педагогічні смаколики»!
Мета конкурсу: узагальнення та поширення педагогічного досвіду; створення методичної скарбнички, обмін педагогічними знахідками з колегами.
Зміст конкурсних робіт. У творчих роботах ви матимете змогу представити ваші улюблені методи, прийоми, оригінальні підходи до навчання, педагогічні «родзинки», які підвищують результативність уроків; різноманітні творчі завдання, вправи, ігри, які, на вашу думку, сприяють створенню позитивної атмосфери на уроці, підвищують учнівську мотивацію, запалюють вогники у серцях дітей.
Роботи ви можете доповнити презентаціями, світлинами, конспектами уроків, сценаріями позакласних заходів (або їх фрагментами), які демонструватимуть практичне використання ваших «педагогічних смаколиків».
Для участі в конкурсі треба надіслати заявку та відскановану квитанцію про передплату на журнал «Зарубіжна література в школах України» на ІІ півріччя 2017 року (на зручний для вас термін) (наш передплатний індекс 90230). У заявці необхідно вказати своє прізвище, ім`я, по батькові, місце роботи (повна назва школи) та стаж, домашню адресу, поштовий індекс, контактний телефон. Додайте, будь ласка, також свою світлину.
Всі учасники конкурсу отримають сертифікати, переможці – дипломи та подарунки.
Надсилайте матеріали на електронну адресу редакції:
antrosvit@ukr.net
Конкурсні роботи приймаються до 1 листопада 2017 року
Роботи учасників будуть друкуватися щономера у рубриці з однойменною назвою.
Дорогі вчителі, подумайте, якими саме педагогічними ідеями вам би хотілось поділитися зі своїми колегами на сторінках часопису. Що допомагає робити ваші уроки цікавими, веселковими, неповторними? Разом ми створимо найсмачніше меню до вчительського столу, зібравши рецепти «педагогічних смаколиків» з усієї України!
Заявка на здобуття премії 

Global Teacher Prize Ukraine
Редакція журналу «Зарубіжна література в школах України» оголошує новий конкурс - «На крилах зарубіжної літератури»! Така назва конкурсу народилася не випадково. Не можна не погодитись із тим, що шкільний предмет «Зарубіжна література» справді дарує нашим дітям КРИЛА – крила духовності. Запрошуємо вас, шановні колеги, та ваших учнів до участі в цьому конкурсі, який має дві номінації: для вчителів - «Урок – осяння душі»; для учнів - «Книги в червоній палітурці». Такий спільний формат конкурсу ми започатковуємо вперше, і це теж не випадково. На жаль, сьогодні наш улюблений предмет опинився під загрозою. Наразі не можна залишатись осторонь. Тому об’єднання зусиль - це саме те, чого ми всі зараз потребуємо, аби захистити унікальне надбання української освіти - предмет «Зарубіжна література»! 
Конкурс-марафон «На крилах зарубіжної літератури» на підтримку предмета стартує вже зараз! У січневому числі часопису ви матимете змогу побачити свої конкурсні роботи, а також роботи ваших учнів у відповідній рубриці. Рубрика діятиме щономера. Отже, надсилайте роботи якнайшвидше, щоб якнайскоріше побачити їх на сторінках «ЗЛ».
ВЧИТЕЛЬСЬКА НОМІНАЦІЯ «УРОК – ОСЯННЯ ДУШІ» 
До цієї номінації надсилайте власну розробку уроку, який, на вашу думку, дійсно вплинув на духовне становлення ваших учнів, формування їхніх моральних ідеалів, сприяв усвідомленню учнями сенсу власного життя. Це має бути урок, після проведення якого ви відчули відлуння в душах дітей, - урок, який запалив вогонь в їхніх серцях.
До конкурсної роботи ви можете додати передмову, в якій напишете про любов до предмета ваших учнів, про те, як він впливає на духовний розвиток молодого покоління.
УЧНІВСЬКА НОМІНАЦІЯ «КНИГИ В ЧЕРВОНІЙ ПАЛІТУРЦІ»
Учень має написати твір-роздум або есе про художній твір (за шкільною програмою із зарубіжної літератури), який залишив особливий слід у його серці, відкрив певні істини, допоміг зрозуміти красу людської душі, надав поштовх, щоб змінити себе на краще, або навіть допоміг знайти вихід зі складної життєвої ситуації та прийняти правильне рішення. Тобто про книжку, яка стала однією з улюблених й особливою. 
Обсяг робіт має не перевершувати двох сторінок формату А-4.
За бажанням до конкурсної роботи учень може додати вступ, в якому розповість, чому саме предмет «Зарубіжна література» є для нього особливим.
В анкеті учасника конкурсу необхідно вказати прізвище, ім’я, повну назву школи та клас, додати світлину. Учитель має стисло написати про захоплення учня (учениці).
Для участі в конкурсі треба надіслати заявку та відскановану квитанцію про передплату на журнал «Зарубіжна література в школах України» на 2017 рік (на зручний для вас термін). У заявці необхідно вказати своє прізвище, ім`я, по батькові, місце роботи (повна назва школи) та стаж, домашню адресу, поштовий індекс, контактний телефон. Додайте, будь ласка, також свою світлину.
Надсилайте роботи на електронну адресу редакції: antrosvit@ukr.net
Творчі роботи приймаються до 10-го травня 2017 року.
Всі учасники конкурсу до отримають сертифікати, вчителі – подяки, переможці – дипломи та подарунки.


Огляд-конкурс «ОСВІТНІЙ ОСКАР — 2016»


http://www.osvitaua.com/2016/07/%D0%B2%D1%81%D0%B5%D1%83%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%97%D0%BD%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%B8%D0%B9-%D0%BA%D0%BE%D0%BD%D0%BA%D1%83%D1%80%D1%81-%D0%BE%D1%81%D0%B2%D1%96%D1%82%D0%BD%D1%96%D0%B9-%D0%BE%D1%81/


Обласний огляд освітніх блогів «Педагогічна блогосфера»

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ

http://koippo.kr.ua/arhiv/2016/nakaz_oda_final_2016.05.27_438.pdf

«Ідемо на урок: 8 клас»

https://padlet.com/arina_m81/7kgyjap8wo50

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ


ПАНОРАМА ТВОРЧИХ УРОКІВ — 2016

Видавнича група «Шкільний світ»
ПОЛОЖЕННЯ
про щорічний конкурс педагогічної майстерності
ПАНОРАМА ТВОРЧИХ УРОКІВ — 2016
«Формування критичного мислення особистості
у навчально-виховному процесі»
Мета: популяризувати кращий педагогічний досвід серед освітян України.
Загальні положення
Огляд-конкурс проводиться з 15 грудня 2015 до 1 березня 2016 року.
Участь у конкурсі можуть брати лише передплатники видань «Шкільного світу» на 2016 рік.
Результати конкурсу оцінюватиме журі, до складу якого входитимуть представники Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти, а також представники Національної академії педагогічних наук України.
Найкращі роботи буде опубліковано на сторінках профільних предметних видань,
а їхніх авторів — нагороджено дипломами, подяками й цінними подарунками. Цінними подарунками буде нагороджено переможців у кожній номінації за І, ІІ та ІІІ місця. Решта учасників отримають подяки й дипломи.
Етапи проведення конкурсу
Етап 1. Приймання робіт з 15 грудня 2015 року до 1 березня 2016 року.
Етап 2. Визначення переможців із 1 березня до 1 травня 2016 року включно.
Етап 3. Урочисте нагородження переможців і призерів конкурсу відбудеться в місті Києві та кожному обласному центрі, у регіоні якого будуть переможці. Залежно від кількості переможців та обласних центрів, урочисте нагородження в окремих регіонах проводитиметься до 1 жовтня 2016 включно.
Нагородження
Учасники, які посядуть перші місця, отримають дипломи й цінні подарунки. Учасники, які посядуть другі та треті місця, отримають дипломи й заохочувальні подарунки. Учасників, які не перемогли, буде нагороджено грамотами. Після завершення конкурсу організатори надішлють до департаментів (управлінь, відділів) освіти листи-подяки з інформацією про переможців і лауреатів.
Вимоги до конкурсних матеріалів
Конспект уроку або заходу має містити чітко сформульовані тему, мету, завдання, перелік засобів навчання, визначену структуру, опис дій учителя (вихователя) та учнів (вихованців).
До конспекту обов’язково має бути додана заявка встановленого зразка (див. додаток), яку учасник заповнив власноруч.
Матеріали надсилаються разом із квитанцією або копією квитанції про передплату видань «Шкільного світу» на адресу видавництва: вул. Бастіонна, 15, м. Київ, 01014 ТОВ «Видавнича група «Шкільний світ» із позначкою «Панорама».

Конкурс для вчителів 

«ЯСКРАВЕ СВІТЛО КЛАСИКИ 

ТА СУЧАСНОЇ ЛІТЕРАТУРИ»

Нам випало жити в складну епоху, коли триває гостра боротьба добра і зла, світла й темряви, війни та миру. А з нами живуть і наші діти, яким нелегко розібратися в тому, що відбувається довкола. Але мусимо вистояти, зберегти нашу Україну, зігріти своєю любов’ю дітей і дати їм крила, щоб летіти в XXI століття! І допоможе нам, словесникам, у цьому
найкращий предмет – зарубіжна література! З нами видатні майстри слова з усього світу! З нами твори красного письменства, які кожне покоління відкриває по-новому!
Редакція журналу запрошує вчителів зарубіжної літератури взяти участь у нашому новому конкурсі «ЯСКРАВЕ СВІТЛО КЛАСИКИ ТА СУЧАСНОЇ ЛІТЕРАТУРИ»,який ми присвячуємо 20-річчю нашого часопису.

Конкурс проводиться у двох номінаціях: «Конспект уроку» і «Позакласний захід».

Для участі в конкурсі треба надіслати заявку та скановану квитанцію про передплату на журнал «Зарубіжна література в школах України» (на будь-який термін) (ПЕРЕДПЛАТНИЙ ІНДЕКС 90230). У заявці необхідно вказати своє прізвище, ім`я, по батькові, місце роботи (повна назва школи) та стаж, домашню адресу, поштовий індекс, контактний телефон. Додайте, будь ласка, також свою світлину.
Будемо вдячні, якщо до конкурсної роботи ви додасте, також передмову, в якій напишете, що для вас особисто означає журнал «Зарубіжна література в школах України», що вам подобається у часописі найбільше або що б ви хотіли у ньому змінити, які нові рубрики та конкурси започаткувати. А ми будемо намагатися втілити у життя ваші побажання та пропозиції. Адже ми разом з вами творимо наш улюблений журнал!
Надсилайте матеріали на електронну адресу редакції: antrosvit@ukr.net
Конкурсні роботи приймаються до 1 травня 2016 року
Кращі з них будуть надруковані в журналі. Отже, поспішайте надіслати їх якомога швидше, щоб побачити їх на сторінках часопису. Усі, хто братиме участь у конкурсі, гарантовано отримають сертифікати, а переможці — дипломи та призи.
Сподіваємося, що конкурс відкриє нинішньому поколінню нові барви мистецтва слова! Нехай буде більше доброго і яскравого світла в нашому житті!

Немає коментарів:

Дописати коментар